Rozcestník
Profile for Postopach Profile for Horsky Vudce Profile for konankr Profile for Šmudlí
Náhodné fotky
aDSCF0773 025_Za Seljalandsfossem Pozvánka_mensi 028

Cesta do Autokempu Veveří vás doslova pohltí. Z Nových Hradů klesáte cestou, která se čím dál víc zakusuje do hlubšího a hlubšího lesa. Asi po 1,5 km, kdy míjíte vzrostlé smrky a cesta se zdá téměř nekonečná, se však nakonec před vámi objeví stavení, které je hlavní budovou kempu.Jedná se o poměrně malý kemp (ale rozlohou je veliký :D). Při vstupu se před vámi otevře palouček. Svoji polohou uprostřed vzrostlého lesa je tento kemp kouzelný a je takovou oázou klidu a vytváří příjemnou atmosféru, o kterou se stará nejen okolí, ale také příjemný personál. Místo je vhodné především k odpočinku a k výletům nejen na kole, ale i k pěším výletů do Nových Hradů a za rohem je tu také rakouská hranice.

Autokemp_Veveri

Ubytování:

  • Stany – plocha pro stany 5000 m2
  • Karavany – 4 elektrické přípojky, WC přípojky
  • Chatky – kapacity 44 osob (elektřina, lůžkoviny)

Další informace:

  • Parkoviště
  • Dětské hřiště, volejbal, nohejbal, stolní tenis
  • Půjčovna jízdních kol
  • Restaurace
  • Umývárna

Cena:
Kemp je v provozu Květen – Říjen a aktuální ceník všech nabízených ubytovacích a stravovacích kapacit je uveden na stránkách kempu.


Postopácký komentář k ubytování

Když jsme za chladného a deštivého počasí kemp navštívili, tak nevypadal nic moc, ale to asi vypadá každý kemp, avšak to kouzelné ráno. Probudili jsme se za jasného počasí, za sluníčka svítícího v okolí právě jen a jen do této oázy klidu. Bylo to kouzelné. Vybavení chatiček, ve kterých jsme přespali, bylo jednoduché, ale co člověk potřebuje, když je na takovém krásném místě. Ubytování je zde levné, pro použití teplé sprchy je zde nutné koupit žeton, ale většinou to vystačí na osprchování 2 osob a zažije se u toho i hodně zábavy 😀 (viz. Tour de South Bohemia 2011). Restaurace je v kempu zastřešená, ale za chladného větrného počasí je tu docela zima. Kemp je vhodný pro cyklisty a pro rodiny, které si rády odpočinou v klidné oáze uprostřed lesů. Příjemný a ochotný personál.

Zlatá hvězda.

Konankr

Konankr

Jsem obyčejný ženatý kluk, který se věnuje organizaci výletů všeho druhu a je pro každou srandu. Věnuji se Geocachiungu od roku 2011 a mými koníčky jsou hlavně organizování sportovně turistických akcí a psaní cestopisů z cest, dále poté cyklistika, treky na horách, běhání, posilovna, plavání, příroda, zvířata a pouštění se do bláznivin typu - prolézání kanálů v Praze, absolvování Spartan race a obecně překonáváním sám sebe. Jinými slovy prostě Outdoor. Člověk nemá sedět doma na zadku u televize, či se poflakovat po hospodách, či užívat si luxusu na úkor poznání života okolo sebe. Je důležité se nebát a vystoupit z komfortní zóny, protože až tam začíná život.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *