Rozcestník
Profile for Postopach Profile for Horsky Vudce Profile for konankr Profile for Šmudlí
Náhodné fotky
DSC_0886 041_Svartifoss CIMG7664a 018
Jedná se o kešku, která je ze série, která mapuje ve zkratce Příběh pravé lásky. Příběh dvou lidí, kteří v pravou lásku věří. Oba by byli rádi, kdyby se ta pravá láska šířila dál.

 

Jedná se o kešku, která je ze série, která mapuje ve zkratce Příběh pravé lásky. Příběh dvou lidí, kteří v pravou lásku věří. Oba by byli rádi, kdyby se ta pravá láska šířila dál.

 

Příběh Lásky začíná nedaleko odtud. Tehdy, kdy tu žádný park ještě ani nebyl, kdy se na rozestavěné sídliště začali stěhovat první lidé, tak nikdo netušil, že právě zde, mezi dvěma panelovými domy, vznikne pouto, které bude pojeno tou nejpevnější silou. Žádné elektromagnetické síly, ani jaderné síly, ale síla lásky mezi dvěma srdci – síla lásky mezi dvěma mladými lidmi.
Pribeh_prave_lasky_01

 

            Nebyla to žádná láska na první pohled, možná ani ne na ten třetí, ale byla to láska, kterou nikdo nikdy nepřekoná. Je to pravdivý příběh lásky. Tito dva lidé, se narodili každý na jiném místě, přesto už téměř odmalička vyrůstali nedaleko od sebe. On byl taková kulička, malé ruce, malé nožičky přitom pupek veliký :D. Rodiče ho proto poslali od první třídy na fotbal a pak také na karate, aby z něj byl hezký kluk. Malá holčička ta patřila naopak k těm nejkrásnějším holčičkám, ba možná byla i nejkrásnější. Od malička chodila na disco dance, ale její rodiče ji přivedli také na karate. A už to tu máme!!! Něco je tu u obou malých dětí společné, že??? Ano, karate. V té době se hodně se rozšiřující sport, či v tomto případě bojové umění. On kulička se pomalu začal měnit v kluka 😀 a ona byla stále spíš princeznou než bojovnicí karate. Moc se neznali, ale věděli o sobě, že ten druhý existuje.
Jednoho dne se však rozešli každý trošku jinou cestou. On totiž neudělal zkoušky na modrý pásek a celý naštvaný odešel o školu vedle, kde pokračoval v tréninku karate. Jednoho dne byl vyzván, aby přešel od dětí k dospělým. On to zkusil a docela i mezi dospělé zapadl. Nedlouho poté se mezi dospělými objevila také ona. Neustále ta princezna, ale teď už spíš mladá princezna a ne malá princezna. Z obou se za nedlouhou stali kamarádi, i když ne nějak moc dobří, protože ona byla hned po tréninku vždy odvedena svým tatínkem. Jak vidíte, ani zde se nemohli pořádné do sebe zamilovat.
Jednoho dne se nakonec on donutil vyrazit do tanečních a dostát tak tradičnímu způsobu, jak se seznámit s holkami a přitom jim také dokázat, že není dřevo. Hned se samozřejmě seznámil s jednou slečnou, jen pro pořádek jí říkejme třeba Karolína. Ale jakmile vychází z dveří po první taneční hodině, tak koho nevidí??? Hele, ona. Napsala se do těch samých tanečních jako on jen o hodinku později. On však měl už jiný zájem, o Karolínu. Karolína mu však moc nedávala najevo, že by měla o něj zájem. Přišel první ples, kam si Karolína přivedla někoho jiného. Zklamaný a smutný tak při výběru partnerky pro tanec (pánská volenka) zvedl hlavu a rozhlédl se. Před ním stála ona, jako by se najednou vše změnilo, asi srdce z jeho strany promluvilo, a on si řekl, to by mohla být ta pravá. Při tancování se dohodli, že budou tancovat spolu, tak při každé povinné výměně hned zmizeli z tanečního parketu a pak se zase přidali a tancovali. Po plese měl jasno, ona stojí za lásku.
Pribeh_prave_lasky_02

 

Dál se stýkali a potkávali na karate, jen to odhodlání k tomu říct to, co cítí, trvalo dlouho, měl strach, aby se nestali jen kamarády a tak jednoho dne, když byla na lyžařském kurzu v jedné z mnoha smsek napsal večer: „Asi k tobě cítím něco víc než kamarádství…“ Celý napjatý čekal, co napíše. Ona to probrala s kamarádkami, které ji poradily, jak to má napsat. Odpověď byla taková, jakou si on přál. Celou noc si psali a už se oba strašně moc na sebe těšili, až se zase uvidí na Lužinách v Praze. První shledání bylo nesmělé, ale první neobratná pusa byla na světě. Oba dva cítili lásku, ten pocit, který by měl člověk zažít minimálně jednou v životě.

Pribeh_prave_lasky_03

Příběh zde nekončí, Příběh Pravé Lásky přeci nikdy nekončí. Příběh je přesnou kopií nesmyšlených osob, nesmyšlených situací, nesmyšlené lásky.

Úkoly:

  1. Na prvních souřadnicích se nacházíte na souřadnicích, kde bydlela Ona a dále zde naleznete dvě tabulky (červenou a modrou). Zajímá vás pouze modrá. Číslo na modré tabulce je dělitelné 3. Ciferací dostanete číslo A. Souřadnice: N 50°02.706′ E 014°19.740′
  2. Na dalších souřadnicích se nacházíte na souřadnicích, kde bydlel On a dále zde naleznete dvě tabulky (červenou a modrou). Zajímá vás pouze červená. Na červené tabulce je číslo dělitelné číslem 18. Dvojnásobnou ciferací dostanete číslo B. Souřadnice: N 50°02.794′ E 014°20.016′
  3. Na místě poslední zastávky před finálkou se vydáte na místo, které pro oba znamená hodně. Je to místo, kde trávili oba mládí a prožívali Pravou Lásku. Najdete zde vyřezané srdce do stromu s dvěma písmeny a jedním znaménkem. Pořadí písmen v abecedě vám dá dvě jednociferná čísla C (první písmeno z leva na nápisu) a D (druhé písmeno z leva na nápisu). Opět použijte ciferaci. Souřadnice: N 50°02.840′ E 014°19.851′
  4. Finálka vás zavede na místo, kde oba můžete potkat. Výpočet souřadnic: N 50°0(A-4).(B-2)(A-3)(D-1) ‚ E 014°(C/4)(D-C).(A*0)(D+1)(C-A)‘
    Abeceda: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZDěkuji za beta test Bonederce.