Rozcestník
Profile for Postopach Profile for Horsky Vudce Profile for konankr Profile for Šmudlí
Náhodné fotky
DSCF6587a DSC_0195 003_Trhlin bylo všude hodně Pozvánka 2018
Aktualizace:10 .8.2020
Startovní číslo Jméno a příjmení Klub (město) Kategorie Poznámka Zaplaceno
1 Patrik Boubín Bessie Letci 100 ano
2 Martin Bandžuch tripod team Letci
3 Lukáš Vohradský Tempo Makers Letci 100 ano
4 Nikol Vlasáková žíznivé želvy Ženy
5 Petr Höll LK Tatran Chodov Dědci 100 ano
6 Barbora Šturmová Forrest Gump Team Ženy 100 ano
7 Jan Zástava PKPI Písek U18 M 100 ano
8 Alex ATAYI Safran Letci 100 ano
9 David Havlíček Osmaci.cz / Travel Free Letci 100 ano
10 Alžběta Krumlová Mílaři Domažlice U18 Ženy 200 ano
11 Dáša Konrádyová LK Tatran Chodov Ženy 100 ano
12 Matěj Kozák SPORT CLUB PLZEŇ U18 M 100 ano
13 Luci Palíková Bééé & Bůůů team Ženy 200 ano
14 Vítězslav Dvořák Plzeňští NEZMAŘI Letci 100 ano
15 Pavel Macháček Žiznivé želvy Letci
16 Filip Tomeš Tachov Letci 100 ano
17 Karel Zástava AISIN Písek Dědci 100 ano
18 Radek Kofroň 456CÍL Letci 100 ano
19 Phil Davis Praha-Nebušice Letci 100 ano
20 Clark Davis Praha-Nebušice U18 M 100 ano
21 Martin Logan Praha U18 M 100 ano
22 Jiří Skružný Krchleby Letci 100 Ano
23 Magdaléna Legátová SPORT CLUB PLZEŇ U18 Ženy 100 ano
24 Vojtěch Sýkora SPORT CLUB PLZEŇ U18 M 100 ano
25 Jakub Pyšný SPORT CLUB PLZEŇ U18 M 100 ano
26 Tomáš Peteřík Hujerojc Letci 100 Ano
27 Jakub Stehlík SPORT CLUB PLZEŇ U18 M 100 ano
28 Šimon Stehlík SPORT CLUB PLZEŇ U18 M 100 ano
29 Karolína Konrádyová SPORT CLUB PLZEŇ U18 Ženy 100 ano
30 Jiří Trávníček Sdružení vytrvalců Stříbro Letci 100 ano
31 Vojtěch Ježek SPORT CLUB PLZEŇ U18 M 100 ano
32 Miroslav Vadlejch Plzeň Letci 100 ano
33 Alexandra de Sousa ZČU Ženy
34 Matouš Decker SPORT CLUB PLZEŇ U18 M 100 ano
35 Filip Kracík PKPI Písek Letci 100 ano
36 Martina Řáhová SPORT CLUB PLZEŇ U18 Ženy 100 ano
37 Honza Ekstein Šnajberk Letci 200 ano
38 Václav Ledvina Velosport Domažlice Letci 200 ano
39 Petr Hammerle Domažlice Letci
40 Marie Hornychová Mutěnín – Police n. Metují Ženy 200 ano
41 Miroslav Hornych Mutěnín – Police n. Metují Letci 200 ano
42 Petr Spálenka 456CíL Letci 100 ano
43 Tomáš Dolejš Sokol Mochtín Letci 200 ano
44 Jaroslav Šedivý Flocomobil Letci 200 ano
45 Jakub Šedivý Flocomobil Letci 200 ano
46 Václav Konopík Plzeň Dědci 200 ano
47 Pavel Hříbal Velosport Domažlice Letci 200 ano
48 Luboš Petrašovský Domžlice Letci
49 Stanislav Černý Plzeňský šlapky Letci
50 Pavel Škola Plzeň Letci 200 ano
51
52
53
54
55
56 Ondra Teska Černá Řeka Letci 200 ano
57
58 Hynek Štěrba Dýšina Letci
59 Miroslav Benda FotoBend Dědci
60 Štěpán Rottenborn Domažlice Letci
61 Karel Vohradský Plzeňský šlapky Dědci
62
63
64
65
66 Lukáš Hirman Dva a půl osla Letci
67 Pavel Kehart Plzeňský šlapky Letci
68 Adam Hubka Plzeňský šlapky Letci
69 Pavel Švarc Dva a půl osla Letci
70 Tomáš Franc Jabkoty Kdyně Letci ???
71