Rozcestník
Profile for Postopach Profile for Horsky Vudce Profile for konankr Profile for Šmudlí
Náhodné fotky
DSCF6590a K55 profil trasy Kathmandu - ráj elektrikářů 39_I Tesi s Erikou

Kategorie Všichni

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (hod) Ročník
1 Pavel Šturm Letci Cyklo Atom 0:53:23 2018
2 Martin Beber Letci Volosport Domažlice 0:58:20 2013*
3 Tomáš Bystřický Letci Dynafit 0:59:58 2017
4 Martin Havlíček Letci Osmáci cz 1:01:26 2018
5 Martin Hříbal Letci Plzeň 1:01:28 2015
6 Petr Stehlík Letci RAJEC 100% TREK 1:01:56 2019

Nejrychlejší plavci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Kristina Bendová Ženy Policie ČR 05:13 2017
2 Jan Zástava Letci PKPI Písek 05:29 2017
3 Filip Kracík Letci PKPI Písek 05:31 2017
4 Adéla Štěrbová Ženy Dyšina Team 05:39 2016
5 Kristina Bendová Ženy Policie ČR 05:42 2016

Nejrychlejší cyklisté

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Pavel Šturm Letci Cyklo Atom 0:33:41 2018
2 Martin Havlíček Letci Osmáci cz 42:08 2018
3 Petr Stehlík Letci RAJEC 100% TREK 42:16 2019
4 Tomáš Bystřický Letci Dynafit 42:46 2017
5 Pavel Švarc Letci Dva a půl osla 43:03 2018

Nejrychlejší běžci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Ondřej Teska Letci Černá Řeka 08:28 2019
2 Jan Mach Letci HO Teplice nad Metují 09:59 2019
3 Váchal Ondřej Letci Mílaři 10:04 2014
4 Gustav Černý Letci Plzeň 10:12 2016
5 Richard Pytelka Letci TJ Košutka volejbal 10:12 2015

*Znám pouze výsledný čas, který byl ovlivněn výraznější odchylkou danou vzdálenostmi jednotlivých disciplín Pecáckého železňáka v roce 2013 (1. ročník).
**Výsledky jednotlivých ročníků jsou ovlivněny povětrnostními podmínkami. 


Kategorie Ženy

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (hod) Ročník
1 Teodora Chvalová Ženy Forrest Gump Team 1:05:26 2017
2 Teodora Svejkovská Ženy F.G.Team 1:07:00 2016
3 Barbora Šturmová Ženy Forrest Gump Team 1:08:15 2019
4 Barbora Šturmová Ženy Forrest Gump Team 1:08:49 2017
5 Veronika Vlčková Ženy PSK Klatovy 1:09:24 2013*
6 Barbora Šturmová Ženy Forrest Gump Team 1:09:41 2018

Nejrychlejší plavkyně

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Kristina Bendová Ženy Policie ČR 05:13 2016
2 Adéla Štěrbová Ženy Dyšina Team 05:39 2016
3 Kristina Bendová Ženy Policie ČR 05:42 2016
4 Kristina Bendová Ženy PČR 05:53 2015
5 Adéla Štěrbová Ženy Dýšina 06:01 2015

Nejrychlejší cyklistky

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Teodora Chvalová Ženy Forrest Gump Team 47:41 2017
2 Teodora Svejkovská Ženy F.G.Team 48:49 2016
3 Barbora Šturmová Ženy Forrest Gump Team 49:06 2019
4 Barbora Šturmová Ženy Forrest Gump Team 49:15 2017
5 Barbora Šturmová Ženy Forrest Gump Team 49:28 2018

Nejrychlejší běžkyně

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Teodora Svejkovská Ženy F.G.Team 10:23 2016
2 Teodora Chvalová Ženy Forrest Gump Team 10:26 2017
3 Jana Šturmová Ženy Velosoport Domažlice 10:47 2019
4 Dáša Konrádová Ženy LK Tatran Chodov 10:49 2019
5 Alexandra De Sousa Ženy Mílaři 11:00 2015

*Znám pouze výsledný čas, který byl ovlivněn výraznější odchylkou danou vzdálenostmi jednotlivých disciplín Pecáckého železňáka v roce 2013 (1. ročník).
**Výsledky jednotlivých ročníků jsou ovlivněny povětrnostními podmínkami. 


Kategorie Letci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (hod) Ročník
1 Pavel Šturm Letci Cyklo Atom 0:53:23 2018
2 Martin Beber Letci Volosport Domažlice 0:58:20 2013*
3 Tomáš Bystřický Letci Dynafit 0:59:58 2017
4 David Havlíček Letci Osmáci cz 1:01:26 2018
5 Martin Hříbal Letci Plzeň 1:01:28 2015
6 Petr Stehlík Letci RAJEC 100% TREK 1:01:56 2019

Nejrychlejší plavci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Jan Zástava Letci PKPI Písek 05:29 2017
2 Filip Kracík Letci PKPI Písek 05:31 2017
3 Jan Zástava Letci PKPI Písek 05:35 2019
4 Jiří Cipra Letci Forrest Gump Team 05:58 2018
5 Filip Kracík Letci PKPI Písek 06:01 2019

Nejrychlejší cyklisté

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Pavel Šturm Letci Cyklo Atom 33:41 2018
2 David Havlíček Letci Osmáci cz 42:08 2018
3 Petr Stehlík Letci RAJEC 100% TREK 42:16 2019
4 Tomáš Bystřický Letci Dynafit 42:46 2017
5 Pavel Franc Letci Dva a půl osla 43:03 2018

Nejrychlejší běžci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Ondřej Teska Letci Černá Řeka 08:29 2019
2 Jan Mach Letci HO Teplice nad Metují 09:59 2019
3 Váchal Ondřej Letci Mílaři 10:04 2014
4 Gustav Černý Letci Plzeň 10:12 2016
5 Richard Pytelka Letci TJ Košutka volejbal 10:12 2015

*Znám pouze výsledný čas, který byl ovlivněn výraznější odchylkou danou vzdálenostmi jednotlivých disciplín Pecáckého železňáka v roce 2013 (1. ročník).
**Výsledky jednotlivých ročníků jsou ovlivněny povětrnostními podmínkami. 


Kategorie Dědci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (hod) Ročník
1 Miroslav Benda Dědci Domažlice 1:02:48 2017
2 Miroslav Benda Dědci Domažlice 1:02:54 2015
3 Miroslav Benda Dědci Domažlice 1:03:40 2016
4 Jiří Procházka Dědci TTK Slavia VŠ Plzeň 1:03:53 2015
5 Miroslav Benda Dědci Domažlice 1:04:03 2019

Nejrychlejší plavci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Jiří Procházka Dědci TTK Slavia VŠ Plzeň 06:09 2017
2 Miroslav Benda Dědci Domažlice 06:40 2017
3 Miroslav Benda Dědci Domažlice 06:44 2016
4 Miroslav Benda Dědci Domažlice 06:49 2015
5 Jiří Procházka Dědci TTK Slavia VŠ Plzeň 06:53 2016

Nejrychlejší cyklisté

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Miroslav Benda Dědci Domažlice 44:36 2015
2 Miroslav Benda Dědci Domažlice 45:15 2017
3 Miroslav Benda Dědci Domažlice 45:16 2018
4 Miroslav Benda Dědci Domažlice 45:23 2014
5 Miroslav Benda Dědci Domažlice 45:34 2016

Nejrychlejší běžci

Pořadí Jméno Kategorie Klub Čas (min) Ročník
1 Jiří Procházka Dědci TTK Slavia VŠ Plzeň 10:37 2017
2 Jiří Procházka Dědci TTK Slavia VŠ Plzeň 10:43 2015
3 David Ivan Dědci Stříbro 10:45 2019
4 Miroslav Benda Dědci Domažlice 10:49 2019
5 Miroslav Benda Dědci Domažlice 10:53 2017

*Znám pouze výsledný čas, který byl ovlivněn výraznější odchylkou danou vzdálenostmi jednotlivých disciplín Pecáckého železňáka v roce 2013 (1. ročník).
**Výsledky jednotlivých ročníků jsou ovlivněny povětrnostními podmínkami.