Rozcestník
Profile for Postopach Profile for Horsky Vudce Profile for konankr Profile for Šmudlí
Náhodné fotky
aDSCF3817 Honza drží pozici Část týmu Hoplité Prachovské skály

Po roce se opět koná akce na kolech. Po loňském úspěšném výletě na kolech po Jižní Moravě v okolí Strachotína, Jižní Moravu neopustíme, jen se přesuneme na druhou stranu dálnice a to do obce Moravská Nová Ves, kterou již někteří velmi dobře znají. Čekají nás kilometry na kole, víno ze sklepů všelijakých druhů a chutí, degustace v Moravské Nové Vsi u osvědčených vinařů, nádherný cyklistický ráj bez kopečků 😀 – Baťův kanál, také bych se rád podíval na trojmezí Česko-Slovensko-Rakousko a navštívil na kolech Kraví horu u Bořetic a některým již z minulého roku dobře známou kapličku (bradavku 😀 – pochopí jen, kdo byl :D) nad Velkými Bílovicemi.

Výbava na kolo

Ubytování (od pátku 20:00)

Budeme u výborných hostitelů Marcelky a Karla, kterým vděčíme za objevení tohoto místa. Ubytování je ve dvou domech hned vedle sebe. Chalupa Morajda má dva pokoje po čtyřech – je zde vybavená kuchyňka, sprchový kout, zahrádka s terasou a možná i bazén :D. Apartmán Morajda má 2 pokoje (dvou a čtyřlůžkový), mimo to je tu i obývací pokoj se zařízenou kuchyní.

chalupa-a-apartman-74ec-

Cyklopeloton

Alča s Michalem, Barča s přítelem a kočkou (do neděle, autem), Miška s Vladem (autem), Sestřička Zuzka s Majkím, Martin s Lenkou + Karel (do neděle, autem), Knopík, Janča s Péťou (autem), Zuzka se mnou

Plán ubytování (který, jak vás znám, nakonec změníte :D)

Chata:

pokoj 1 – Miška s Vladem, Jana s Péťou (pokoj s kuchyní)

pokoj 2 – Sestřička Zuzka s Majkím, Zuzka se mnou

Apartmán:

pokoj 1 – Barča s přítelem a kočkou

pokoj 2 – Alča s Michalem, Martin s Lenkou

obývák (přistýlky) – Knopík a Karel

Doprava

Tam: Sraz s koly v 15:25 Na Hlavním nádraží u Burger Kingu. Vyjíždíme v 15:42 směr Břeclav, kde bychom měli být v 18:53 (pro jistotu si vybavte kola světlem, jelikož nás čeká ještě kousek na kole :D) (Michal s Alčou, Sestřička Zuzka s Majkím, Knopík, Zuzka se monu (7 cyklistů))

Zpět: Z Břeclavi v 15:07 do Prahy, kde bychom měli být v 18:18 (Michal s Alčou, Sestřička Zuzka s Majkím, Zuzka se monu, Knopík (7 cyklistů))

Doprava vlastní

Všichni dorazí na ubytování nejdříve ve 20:00! Nikdo vám neotevře před 20:00.

Degustace vín

Degustace bude v sobotu ve 20:00 až do ranních hodin :D. Karel s Marcelkou jsou s vínem skoro na suchu a tak bychom degustovali u Michala Uhra (někteří opět znají). Prosím hlaste se pod článek, kdo bude mít zájem. Cena je 500 Kč za osobu. Jedná se o Degustaci alá Křenek s úpravou podle Krmely 😀 : Studené mísy: pečené a uzené maso, uzeniny, sýry, zelenina, nealko + 12 vzorků vín + víno ke konzumaci po degustaci, ke stolu. Minule se nám tam líbilo.

Aktuální zájemci: (16 cyklistů)

Zuzka se mnou, Martin s Lenkou + 1, Jana s Péťou, Alča a Michalem, Sestřička Zuzka s Majkím, Barča s přítelem, Miška s Vladem, Knopík

Jídlo

Jídlo si zajšťuje každý sám. Obědy (možná i večeře) budou někde po cestě na kolech. V Moravské Nové Vsi je celkem velký COOP (na konci obce), Vjetnamci (v centru) a je zde také restuaračka. Dále se zde nachází také bankomat ČSOB.

Můj plán výletů (PROSÍM O PŘIPOMÍNKY POD ČLANEK OHLEDNĚ TRAS)

Trasy jsou dobrovolné a kdo je pojede, tak se nemusí bát, že ho někde necháme!!!

1. Den – Co by to bylo za cykloakci, kdybychom již první den nejeli na kole 😀 (12 km)

2. Den – Baťův kanál (74 km – vlakem se dopravíme do Otrokovic a vyrazíme na kolech směr Moravská Nová Ves, a až nebudeme moci, sedneme na vlak – 74 km je tak maximální délka trasy)

3. Den – Kraví hora (54 km – jedná se o kopcovitý terén plný vinohradů a sklepů)

4. Den – Jedeme domů přes trojmezí (44 km po rovince)

Konankr

Konankr

Jsem obyčejný ženatý kluk, který se věnuje organizaci výletů všeho druhu a je pro každou srandu. Věnuji se Geocachiungu od roku 2011 a mými koníčky jsou hlavně organizování sportovně turistických akcí a psaní cestopisů z cest, dále poté cyklistika, treky na horách, běhání, posilovna, plavání, příroda, zvířata a pouštění se do bláznivin typu - prolézání kanálů v Praze, absolvování Spartan race a obecně překonáváním sám sebe. Jinými slovy prostě Outdoor. Člověk nemá sedět doma na zadku u televize, či se poflakovat po hospodách, či užívat si luxusu na úkor poznání života okolo sebe. Je důležité se nebát a vystoupit z komfortní zóny, protože až tam začíná život.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *