Rozcestník
Profile for Postopach Profile for Horsky Vudce Profile for konankr Profile for Šmudlí
Náhodné fotky
Pohled z Čantorije DSCF9347 Připraveni do Thajska Pláž, kde se vylodili piráti

Po roce se opět koná akce na kolech. Po loňském úspěšném výletě na kolech po Jižní Moravě v okolí Strachotína, Jižní Moravu neopustíme, jen se přesuneme na druhou stranu dálnice a to do obce Moravská Nová Ves, kterou již někteří velmi dobře znají. Čekají nás kilometry na kole, víno ze sklepů všelijakých druhů a chutí, degustace v Moravské Nové Vsi u osvědčených vinařů, nádherný cyklistický ráj bez kopečků 😀 – Baťův kanál, také bych se rád podíval na trojmezí Česko-Slovensko-Rakousko a navštívil na kolech Kraví horu u Bořetic a některým již z minulého roku dobře známou kapličku (bradavku 😀 – pochopí jen, kdo byl :D) nad Velkými Bílovicemi.

Výbava na kolo

Ubytování (od pátku 20:00)

Budeme u výborných hostitelů Marcelky a Karla, kterým vděčíme za objevení tohoto místa. Ubytování je ve dvou domech hned vedle sebe. Chalupa Morajda má dva pokoje po čtyřech – je zde vybavená kuchyňka, sprchový kout, zahrádka s terasou a možná i bazén :D. Apartmán Morajda má 2 pokoje (dvou a čtyřlůžkový), mimo to je tu i obývací pokoj se zařízenou kuchyní.

chalupa-a-apartman-74ec-

Cyklopeloton

Alča s Michalem, Barča s přítelem a kočkou (do neděle, autem), Miška s Vladem (autem), Sestřička Zuzka s Majkím, Martin s Lenkou + Karel (do neděle, autem), Knopík, Janča s Péťou (autem), Zuzka se mnou

Plán ubytování (který, jak vás znám, nakonec změníte :D)

Chata:

pokoj 1 – Miška s Vladem, Jana s Péťou (pokoj s kuchyní)

pokoj 2 – Sestřička Zuzka s Majkím, Zuzka se mnou

Apartmán:

pokoj 1 – Barča s přítelem a kočkou

pokoj 2 – Alča s Michalem, Martin s Lenkou

obývák (přistýlky) – Knopík a Karel

Doprava

Tam: Sraz s koly v 15:25 Na Hlavním nádraží u Burger Kingu. Vyjíždíme v 15:42 směr Břeclav, kde bychom měli být v 18:53 (pro jistotu si vybavte kola světlem, jelikož nás čeká ještě kousek na kole :D) (Michal s Alčou, Sestřička Zuzka s Majkím, Knopík, Zuzka se monu (7 cyklistů))

Zpět: Z Břeclavi v 15:07 do Prahy, kde bychom měli být v 18:18 (Michal s Alčou, Sestřička Zuzka s Majkím, Zuzka se monu, Knopík (7 cyklistů))

Doprava vlastní

Všichni dorazí na ubytování nejdříve ve 20:00! Nikdo vám neotevře před 20:00.

Degustace vín

Degustace bude v sobotu ve 20:00 až do ranních hodin :D. Karel s Marcelkou jsou s vínem skoro na suchu a tak bychom degustovali u Michala Uhra (někteří opět znají). Prosím hlaste se pod článek, kdo bude mít zájem. Cena je 500 Kč za osobu. Jedná se o Degustaci alá Křenek s úpravou podle Krmely 😀 : Studené mísy: pečené a uzené maso, uzeniny, sýry, zelenina, nealko + 12 vzorků vín + víno ke konzumaci po degustaci, ke stolu. Minule se nám tam líbilo.

Aktuální zájemci: (16 cyklistů)

Zuzka se mnou, Martin s Lenkou + 1, Jana s Péťou, Alča a Michalem, Sestřička Zuzka s Majkím, Barča s přítelem, Miška s Vladem, Knopík

Jídlo

Jídlo si zajšťuje každý sám. Obědy (možná i večeře) budou někde po cestě na kolech. V Moravské Nové Vsi je celkem velký COOP (na konci obce), Vjetnamci (v centru) a je zde také restuaračka. Dále se zde nachází také bankomat ČSOB.

Můj plán výletů (PROSÍM O PŘIPOMÍNKY POD ČLANEK OHLEDNĚ TRAS)

Trasy jsou dobrovolné a kdo je pojede, tak se nemusí bát, že ho někde necháme!!!

1. Den – Co by to bylo za cykloakci, kdybychom již první den nejeli na kole 😀 (12 km)

2. Den – Baťův kanál (74 km – vlakem se dopravíme do Otrokovic a vyrazíme na kolech směr Moravská Nová Ves, a až nebudeme moci, sedneme na vlak – 74 km je tak maximální délka trasy)

3. Den – Kraví hora (54 km – jedná se o kopcovitý terén plný vinohradů a sklepů)

4. Den – Jedeme domů přes trojmezí (44 km po rovince)

Konankr

Konankr

Jsem obyčejný ženatý kluk, který se věnuje organizaci výletů všeho druhu a je pro každou srandu. Věnuji se Geocachiungu od roku 2011 a mými koníčky jsou hlavně organizování sportovně turistických akcí a psaní cestopisů z cest, dále poté cyklistika, treky na horách, běhání, posilovna, plavání, příroda, zvířata a pouštění se do bláznivin typu - prolézání kanálů v Praze, absolvování Spartan race a obecně překonáváním sám sebe. Jinými slovy prostě Outdoor. Člověk nemá sedět doma na zadku u televize, či se poflakovat po hospodách, či užívat si luxusu na úkor poznání života okolo sebe. Je důležité se nebát a vystoupit z komfortní zóny, protože až tam začíná život.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *